LDP-1050-252+
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
LDP-1050-252+
  • 1
Mfr.Part # : LDP-1050-252+
Manufacturer : Mini-Circuits
Description : RF DIPLEX 525.5MHZ/2.075GHZ 6SMD
Stock : 35000
Product Category : RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) : 1MHz ~ 1.05GHz / 1.65GHz ~ 2.5GHz